Nieuws
Door de aangepaste coronamaatregelen die gisteren zijn in gegaan moeten we helaas een aantal maatregelen treffen op de Homespot en het Valkenburgse meer. Deze regels gaan in vanaf maandag 29 november 2021.
HS regels:
Corona update HS en VB
Door de aangepaste coronamaatregelen die afgelopen zaterdag zijn in gegaan moeten we helaas een aantal maatregelen treffen op de Homespot en het Valkenburgse meer. Deze regels gaan in vanaf dinsdag 16 november 2021.
Gastenboek +
Dag jonge honden.
ik kwam een aantal van jullie de 19e BiWa tegen op Ouddorp, al zei het laat op de avond, bij deze op verzoek wat pov GoPro beelden waar jullie wellicht op te zien zijn.
hang los
https://m.youtube.com/watch?v=KjvcAFwab6Y
Hoi allemaal,
Heb jij tijdens de wind afgelopen week iets gesloopt? Simon en ik gaan morgen (vrijdag) zeiltjes naar Stitchworks brengen, zorg dat ze voor 13uur in de bak staan met een briefje eraan en dan kunnen ze nog mee! :)
Kusjess en hopelijk zie je dit bericht nog op tijd als je het nodig hebt
Busindeling woensdag 20 september
biwa | Piraat + Golf
zee | Voortwaarts
Heyhoi!
Vanavond wordt er weer een heerlijke vegetarische schaft gekookt op HS :)
De eerste 20 mensen die zich inschrijven kunnen mee-eten!
ennn misschien start de schaft net iets later dan normaal maar denk wel rond 18:45 :)