Nieuws

21 september 2020

Na de zomer het een en ander gesloopt, of bezig met het verzamelen van je setje? Of heb je juist spullen over en wil je een Furq blij maken? Dat komt goed uit, de veiling komt er weer aan!

14 september 2020

Er is de afgelopen weken al weer lomp veel gesloopt, dus vergeet vooral je schades niet in te sturen naar destroyjoy@plankenkoorts.com! De tellers staan weer op 0, dus je hebt weer alle kans om de lompste sloopkogel van het jaar te worden.

10 september 2020

XXL UBER VB DAG GECANCELD
19 september gecanceld

Gastenboek +

ZetaPK 743

Hoi Surfers!

De zeilen die naar stitchworks zijn gebracht zijn klaar. Ik heb het zelf alleen erg druk.
Zijn er 2 mensen die ze willen ophalen in Leiden met de bus (je hebt dus een busrijbewijs nodig) ?

Geldt natuurlijk voor HS taakje als je die nog niet hebt gedaan!

 

11/12/2023 - 11:31
Herinnering homespot alarm 🚨

Zoals aangekondigd wordt vanaf morgen het alarmsysteem in gebruik genomen. Lees alle info hier: https://plankenkoorts.com/nieuwsbericht/alarmsysteem-homespot

10/12/2023 - 23:44
Noa S.

Hoi jongens, ik ben langzaam op zoek naar een kamer in het gezellige Delft in een eind studie/werkend huis per feb ong. Max 600 euro! Als je dus iets hoort please let me know 😉 

-Noa (gegevens int smoelenboek)

09/12/2023 - 14:03
Merle PK 073

Oproepje!

Heeft iemand toevallig plek in zijn vakje, voor paar dagen in de week van 18 t/m 21 dec voor 1 surfboard (in boardbag) en eventueel met wetsuit erbij?

Kan je mij helpen? Stuur mij een appje via telefoonnummer in smoelenboek. Dank je wel!! :)

07/12/2023 - 20:44