Nieuws
We zijn alweer aangekomen bij het einde van de maand en dat betekent dat het tijd is voor de nodige incasso's.
Op 29 april zal het volgende worden geïncasseerd:
Aanstaande donderdag is de tweede PK veiling van dit jaar. Om jullie alvast voor te bereiden hebben we alvast foto's en een vanaf prijs-lijst op de website gezet. Extra materiaal kan nog aangedragen worden dus op de veiling is mogelijk meer aanwezig.
Let even op, dit is belangrijk en kan je veel geld besparen!
Gastenboek +
Ollaaa,
Vanavond wordt er weer een overheerlijke maaltijd geregeld! Wees niet bang om je in te schrijven, want - ook al voel je je nu misschien afgeschrokken door de PKinguïns - iedereen is welkom! Inschrijven kun je doen voor 17:00 en er wordt maximaal voor 20 man gekookt.
Hoihoi,
Vanavond wordt er weer een heerlijke schaftmaaltijd klaargemaakt, dus schrijf je voor 16:30 in als je mee wilt eten. Max 20 man.
Tot vanavond!
Plantje ruilen?
M’n stekjes zijn per ongeluk al volwassen geworden en mogen het huis uit. Iemand die nog een leuk stekje of meer volwassen plant wilt ruilen? Pot krijg je er helaaa niet bij ;)
