Nieuws
De PK Wintersport lijkt ver weg, maar ik krijg er toch al vragen over. Daarom bij deze even wat dingen op een rijtje over deze epische trip!
Gastenboek +
Ollaaa,
Vanavond wordt er weer een overheerlijke maaltijd geregeld! Wees niet bang om je in te schrijven, want - ook al voel je je nu misschien afgeschrokken door de PKinguïns - iedereen is welkom! Inschrijven kun je doen voor 17:00 en er wordt maximaal voor 20 man gekookt.
Hoihoi,
Vanavond wordt er weer een heerlijke schaftmaaltijd klaargemaakt, dus schrijf je voor 16:30 in als je mee wilt eten. Max 20 man.
Tot vanavond!
Plantje ruilen?
M’n stekjes zijn per ongeluk al volwassen geworden en mogen het huis uit. Iemand die nog een leuk stekje of meer volwassen plant wilt ruilen? Pot krijg je er helaaa niet bij ;)
