Nieuws
Vanaf 10 Juli gaan wij lekker surfen! Helaas is het bereik op het water vaak vrij matig. Dus mocht je contact met ons op willen nemen bel of mail dan Simone of Jonah van het bestuur. Midden augustus zijn we weer terug!
Gastenboek +
Zoals aangekondigd wordt vanaf morgen het alarmsysteem in gebruik genomen. Lees alle info hier: https://plankenkoorts.com/nieuwsbericht/alarmsysteem-homespot
Hoi jongens, ik ben langzaam op zoek naar een kamer in het gezellige Delft in een eind studie/werkend huis per feb ong. Max 600 euro! Als je dus iets hoort please let me know 😉Â
-Noa (gegevens int smoelenboek)
Oproepje!
Heeft iemand toevallig plek in zijn vakje, voor paar dagen in de week van 18 t/m 21 dec voor 1 surfboard (in boardbag) en eventueel met wetsuit erbij?
Kan je mij helpen? Stuur mij een appje via telefoonnummer in smoelenboek. Dank je wel!! :)
Ollaaa, vanavond wordt er weer een mooie schaft gekookt! schrijf je in voor 17:00 zodat wij optijd weten dat je mee wilt eten :) (max 20 man)
Â