Nieuws
Lijkt het jou leuk om een van de grootste activiteiten van PK tot een succes te maken? Vind jij het tof om Plankenkoorts goed op de kaart te zetten onder aankomende studenten? Wil je de ELCID en OWEE nog leuker, gezelliger en vetter maken dan ooit te voren? Dan zoeken wij jou!
Heb je altijd al Anita boven je bed willen hangen? Of Friso in zijn blote billen vereeuwigd willen zien worden? As donderdag is het zover, na jaren van spanning, is de nieuwe PKALENDER eindelijk af!!
Na hard werken is de nieuwe katapult klaar! Heerlijke activiteit om tussen de tentamens door te SOG'en. Ook ideaal als je op wispo gaat en je je uren in een bus moet vermaken.
Gastenboek +
HoooOOOOllaaa! Vanavond is er weer SOG schaft! Heb je zin in een heerlijke arepa?! 😋Schrijf je dan snel in want het limiet is 25!
Vergeet niet je allergieën te melden ❤️
Vanavond weer een SOG schaft. Zoals ondertussen gebruikelijk: max 20 man en voor 16:30 inschrijven. Tot vanavond!
Heyhey,
Vandaag wordt er weer heerlijk gekookt voor de soggende PK'ers. Zorg dat je je voor 17 uur inschrijft en even vega/allergieën etc. aangeeft. Max. 20 man.
Tot vanavond!