Nieuws
De shirtjes liggen klaar, de zon shinet, morgen gaat de El Cid van start en kan er in volledig plankenkoorts tenue gehengeld worden naar nieuwe leden! Je kan een shirtje claimen bij een van de vele PK activiteiten gedurende de El Cid en Owee.
Wegens een verbouwing zal de PK-server verhuist worden naar een ander gebouw. Hierdoor zal de website zal tussen 11 en 21 augustus enkele dagen niet of slecht bereikbaar zijn.
Gastenboek +
HoooOOOOllaaa! Vanavond is er weer SOG schaft! Heb je zin in een heerlijke arepa?! 😋Schrijf je dan snel in want het limiet is 25!
Vergeet niet je allergieën te melden ❤️
Vanavond weer een SOG schaft. Zoals ondertussen gebruikelijk: max 20 man en voor 16:30 inschrijven. Tot vanavond!
Heyhey,
Vandaag wordt er weer heerlijk gekookt voor de soggende PK'ers. Zorg dat je je voor 17 uur inschrijft en even vega/allergieën etc. aangeeft. Max. 20 man.
Tot vanavond!