Nieuws
Elk jaar doneert een deel van de Plankenkoorts leden €4 aan de KNRM. Dit jaar is dat totaal €1193. De KNRM is een zelfstandig opererende, ongesubsidieerde, organisatie die kosteloos mensen redt op zee en open water. Ze werkt vooral met vrijwilligers.
Na het succes van de fanatic wave ladies willen we natuurlijk dat er nog meer meiden gaan windsurfen. Om dit te promoten gaan we een PK chicksdag organiseren in het voorjaar. Ben jij een PK chick en lijkt het je leuk om aan deze dag mee te werken?
Je vindt jouw saldo onder MIJN PK > BUSSALDO en dan helemaal naar beneden scrollen.
Gastenboek +
Zoals aangekondigd wordt vanaf morgen het alarmsysteem in gebruik genomen. Lees alle info hier: https://plankenkoorts.com/nieuwsbericht/alarmsysteem-homespot
Hoi jongens, ik ben langzaam op zoek naar een kamer in het gezellige Delft in een eind studie/werkend huis per feb ong. Max 600 euro! Als je dus iets hoort please let me know 😉
-Noa (gegevens int smoelenboek)
Oproepje!
Heeft iemand toevallig plek in zijn vakje, voor paar dagen in de week van 18 t/m 21 dec voor 1 surfboard (in boardbag) en eventueel met wetsuit erbij?
Kan je mij helpen? Stuur mij een appje via telefoonnummer in smoelenboek. Dank je wel!! :)
Ollaaa, vanavond wordt er weer een mooie schaft gekookt! schrijf je in voor 17:00 zodat wij optijd weten dat je mee wilt eten :) (max 20 man)