Nieuws
Omdat we met het beginnerscamp met veel Pkers gaan surfen hebben we heel vb leeggehaald en nemen we dit weekend ook alle drie de bussen mee. Houd er dus rekening mee dat je niet echt kan surfen op vb dit weekend en ja je snapt wel dat je ook geen bus mee kan nemen voor het surfen!:)
Na het verzamelen van de laatste items, het klussen van een degelijk vakje en natuurlijk plakken van de zeilnummers is ze dan eindelijk klaar voor gebruik! Wie durft er als eerste een ritje te maken op dit STUD-sletje?
Komende woensdag houdt de ciccio een feestje. De borrel gaat natuurlijk gewoon door, maar vanaf 23:00 start de party en kunnen wij gewoon meefeesten! PK-ers kunnen natuurlijk ook na 23:00 gratis binnen, maar voor ons gemak en dat van de ciccio is het beter om voor die tijd binnen te zijn.
De EL CID en OWee commissies zijn alweer lekker bezig met de voorbereidingen en dat gaat goed! Maar tijdens de EL CIS (12 t/m 16 augustus) en de OWee (19 t/m 22 augustus) kunnen zij uiteraard wel wat hulp gebruiken.
Bestuur Parkzicht is met de BF naar Wissant om daar te knallen op het water. Wij zijn totaal onbereikbaar tot maandag.
Gastenboek +
HoooOOOOllaaa! Vanavond is er weer SOG schaft! Heb je zin in een heerlijke arepa?! 😋Schrijf je dan snel in want het limiet is 25!
Vergeet niet je allergieën te melden ❤️
Vanavond weer een SOG schaft. Zoals ondertussen gebruikelijk: max 20 man en voor 16:30 inschrijven. Tot vanavond!
Heyhey,
Vandaag wordt er weer heerlijk gekookt voor de soggende PK'ers. Zorg dat je je voor 17 uur inschrijft en even vega/allergieën etc. aangeeft. Max. 20 man.
Tot vanavond!