Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Nathan van Himbergen
Voorzitter
+31 6 37310152
voorzitter@plankenkoorts.com

Sophie Prins
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Youri Honkoop
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Anouk van Noorden
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

Feike Scholtens
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Janne Jet de Landmeter
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

Busindeling zondag 19 mei

Golf

19/05/2024 - 13:04
Monne Ticket Madnes

Eyo, ik heb een ticket over voor Madnes voor 194 euries. Met dat ticket heb je het hele weekend toegang tot het festival en de camping.

Als je nog zoekt naar een ticket, stuur met dan vooral een bericht (contactgegevens staan in smoelenboek).

16/05/2024 - 13:36
Lotte Verkocht

Hallootjes! Ik heb een kaartje voor MadNes Festival 5-7 juli met PK-korting te koop voor €174,50. Wie maakt me los? (0621370080) verkocht!

15/05/2024 - 20:31
Nina - golfsurfplankjes te koop

Hoi hoi, 

Sjoerd en ik hebben een paar golfsurfplankjes in de aanbieding! 
 

Dus heb je deze zomer nog golfsurfplannen of wil je alvast voorbereid zijn voor Peniche, maar heb je nog niet de juiste surfplanken? Kijk vooral of er wat tussen zit! 
 

NSP coco 7’2 funboard 

6’6 shortboard/midlength met swallowtail

5’10 58 parrot surfboard 28L 

 

voor vragen/foto’s/interesse app mij of Sjoerd 😊

 

14/05/2024 - 14:37