Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Nathan van Himbergen
Voorzitter
+31 6 37310152
voorzitter@plankenkoorts.com

Sophie Prins
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Youri Honkoop
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Anouk van Noorden
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

Feike Scholtens
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Janne Jet de Landmeter
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

SOG SchaftPKookT

Hey hoi,
Ook vandaag wordt er weer een heerlijk maaltje voor je gekookt. Kom vooral langs om een hapje te eten en de EK wedstrijd van Nederland te bekijken. Er wordt voor max 25 personen gekookt, dus zorg dat je voor 17.00 inschreven staat met je allergieën als je mee wilt eten!

25/06/2024 - 10:21
Barbara PK 911

Heyy heeft iemand een tandem waar ze van af willen? Stuur me dan een appje!! Xx

24/06/2024 - 20:31
Ouwe lullenPKookT

Hallo,
Vandaag niet zomaar een schaft, maar een schaft door 2 oude lullen! En dat betekent een beetje PK opvoeding.
Wist je namelijk dat SOG niet alleen voor studieontwijkend gedrag staat, maar ook voor s... om te genieten?
Voor de eerste 20p die het aandurven en zich voor 17.00 et allergieën ingeschreven hebben staat vanavond een lekker hapje klaar!
(Mogelijk een halfuurtje later dan normaal)

24/06/2024 - 08:52
SOGSchaft

Hallotjess, 

We gaan weer voor max 25 mooie mensen een mooi gerechtje bouwen vanavond dus schrijf je voor 16.30u in als je van ons cullinaire kunstwerkje wil genieten ;)

Groentjess 

20/06/2024 - 10:11