Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Josefien Staats
Voorzitter
+31 6 28 27 57 63
voorzitter@plankenkoorts.com

Marit Koks
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Nubia Wassenaar
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Noa Kant
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

David van Bergem
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Sarah Edelaar
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

Schaft

Vanavond is er weer schaft, dus schrijf je snel in! Er wordt gekookt voor de eerste 25 mensen die zich inschrijven voor 17.00.

29/11/2022 - 13:26
Mart PK 6²

-edit, vergeven-

Morgen wind!

26/11/2022 - 11:14
Marieke PK 0229

Hallohallo,

is er iemand die van z’n golfsurfboardje af moet of eentje wilt uitlenen voor Peniche?

Ik zoek tussen 7.0 en 8.0 

kusjes

 

24/11/2022 - 21:11