Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Josefien Staats
Voorzitter
+31 6 28 27 57 63
voorzitter@plankenkoorts.com

Marit Koks
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Nubia Wassenaar
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Noa Kant
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

David van Bergem
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Sarah Edelaar
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

SchaftPK297

HoooOOOOllaaa! Vanavond is er weer SOG schaft! Heb je zin in een heerlijke arepa?! 😋Schrijf je dan snel in want het limiet is 25! 
Vergeet niet je allergieën te melden ❤️

26/01/2023 - 10:12
schaftPK 42

Vanavond weer een SOG schaft. Zoals ondertussen gebruikelijk: max 20 man en voor 16:30 inschrijven. Tot vanavond!

25/01/2023 - 13:11
Schaft

Heyhey, 

Vandaag wordt er weer heerlijk gekookt voor de soggende PK'ers. Zorg dat je je voor 17 uur inschrijft en even vega/allergieën etc. aangeeft. Max. 20 man.

Tot vanavond!

24/01/2023 - 10:06