Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Nathan van Himbergen
Voorzitter
+31 6 37310152
voorzitter@plankenkoorts.com

Sophie Prins
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Youri Honkoop
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Anouk van Noorden
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

Feike Scholtens
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Janne Jet de Landmeter
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

Thijmen PK ⭐

Is iemand mijn zakmes tegengekomen in de Golf? Afgelopen zaterdag laten liggen na surfen maar kon m gisteren niet meer vinden.

16/07/2024 - 11:01
Alex PK 20

Dat is een vijverbak opgehaald van marktplaats voor een paar tientjes. Ik, Florian en Tijmen hebben er voornamelijk aan gewerkt volgens mij, maar t is zo’n 10 jaar geleden dus mogelijk ben ik iemand vergeten.

https://plankenkoorts.com/fotoalbum/nieuwjaarssurf-2014

16/07/2024 - 07:30
Joep

@oude lullen

Weet iemand waar die mooie plastic bak van de PKuzzie ooit vandaan is gehaald, of waar je zoiets kan kopen.
Ook een tip wie dat ding ooit heeft gebeund wordt gewaardeerd.

15/07/2024 - 16:58
Christie PK 42

Iemand heeft een giek van chinouk in m’n vakje gezet. Best leuk, een nieuwe giek, maar mocht iemand ‘m kwijt zijn kunnen ze ‘m ophalen.

12/07/2024 - 20:53