Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Marieke Felthaus
Voorzitter
+31 6 2417 0117
voorzitter@plankenkoorts.com

Suzanne van Zwol
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Jurgen Verlinden
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Marijke Meesters
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

Sven Grootjen
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Minke van der Laan
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

Schaft

Ook zo'n zin in de lustrumtrip...kom vanavond langs bij de schaft en wordt nog enthousiaster! Vergeet niet allergiën, vega, etc neer te zetten en schrijf je in voor 16.30 uur.

24/05/2022 - 13:13
Ruben PK 2K

Is er iemand die op woensdagochtend (ergens tussen 9 en 10) even mee kan bijrijden om de BBQ's op te halen voor de lustrumtrip? Stuur me dan ff een appje (buservaring/rijbewijs is niet nodig).

Edit: gevonden

23/05/2022 - 09:46
HEMELDRIFTTrailer

De PK-trailer is nog beschikbaar om surfmateriaal mee te nemen op lustrumtrip naar La Torche.

Stuur een berichtje naar de Lustrumcommissie als je op dinsdag/woensdag vertrekt en de trailer naar Frankrijk wilt rijden. De kosten zullen verrekend worden zodat jij zo min mogelijk tot niet hoeft te betalen voor de extra kosten voor het rijden van de trailer.

Als je evt. je spullen (voor een kleine bijdrage) in de trailer mee wilt nemen, stuur een berichtje naar de lustrumcommissie. Wij regelen de logistiek en verrekenen de kosten voor jullie!

Uiteraard kunnen we alleen de spullen in Frankrijk krijgen als iemand de trailer wilt rijden.
 

Kusjes de LuCo

22/05/2022 - 23:15