Contact

S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX Delft

Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com

Are you looking for information in English?
Check the following page International information


Bestuur

Willem ten Ham
Voorzitter
+31681644555
voorzitter@plankenkoorts.com

Mo de Jong
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Wieke Boshuizen
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

Nicole Marinelli
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Jonick van As
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Kees Koot
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok