Contact

Postadres
S.W.V. Plankenkoorts
Leeghwaterstraat 356
2628 LX, Delft


Heb je een algemene vraag of weet je niet naar wie je moet mailen?
Check de FAQ of mail naar info@plankenkoorts.com
 

Heb je vragen over de website of je inlogaccount?
Check de FAQ of mail naar webpruts@plankenkoorts.com
 

Are you looking for information in English?
This is a partially bilingual website, when you switch English, some of the information pages and navigation links will be in English. 
You can switch to English by clicking on the flag in the main menu or by clicking here

 

Bestuur

Nathan van Himbergen
Voorzitter
+31 6 37310152
voorzitter@plankenkoorts.com

Sophie Prins
Secretaris
secretaris@plankenkoorts.com
Voor vragen over de vereniging, je lidmaatschap en in-/ uitschrijvingen

Youri Honkoop
Penningmeester
penningmeester@plankenkoorts.com
Voor vragen over geldzaken

Anouk van Noorden
Alpha
alpha@plankenkoorts.com
Voor vragen over activiteiten en de agenda

Feike Scholtens
Beta
beta@plankenkoorts.com
Voor vragen over de bussen, de homespot of een vakje

Janne Jet de Landmeter
Zeta
zeta@plankenkoorts.com
Voor vragen over het lesgeefcentrum (VB) en het shapehok

Gastenboek +

SchaftPKookT

De laatste SOGschaft van het kwartaal wordt een feestje! 🥳🥳🥳
Een heerlijk hapje wordt klaargezet voor 20 man. Schrijf je in voor 17.00 als je kan. Bijzijn is meemaken.

17/04/2024 - 20:01
SchaftPKookT

Sogger de SOG schaft
De op 1 na laatste SOG schaft van de tentamenweek is er weer. Zorg dat je je (met allergieën etc.) VOOR 15.00 hebt ingeschreven als je 's avonds wilt mee-eten. Dit ivm het doen van vroege boodschappen door het schaft team. We koken voor max 25 mensen.

17/04/2024 - 11:06
SchaftPKoe

Halloo vanavond weer sog schaft, schrijf je samen met je allergieën in voor 16:30 :) max 25 mensen

Tot vanavond!

16/04/2024 - 14:35
Schaft

Hola, 

Vanavond is er weer een heerlijke vega SOG schaft voor max 25.

Schrijf je in en vergeet niet te melden als je allergieën hebt! Tot vanavond! :)

15/04/2024 - 12:30